درباره ما

وودیلو یک تیم از جوانان خوش ذوق پر انرژی و حرفه ای می باشد که هدفشان تولید محصولاتی زیبا دوستدار طبیعت- شاد و با قیمت مناسب است.

تاریخ شروع به کار تیم وودیلو از اردیبهشت 1398 می باشد.

پروسه تولید با انتخاب طرح های مورد دلخواه شما شروع می شود و توسط طراح برای برش آماده می شوند.

انتخاب طرح ها با وسواس و به جهت رضایت شما مشتریان عزیز انجام می شود. با ترکیب رنگ شاد برای داشتن زندگی شادتر به اجرا در می آیند.

طراحی به صورت خطی و با نرم افزار کورل دراو انجام می شود و طرح و دستور رنگ آن برای کارگاه برش لیزر فرستاده می شود.در کارگاه باز هم بوسیله نرم افزارکلیه طرح ها بصورت مرتب و نزدیک به هم چیدمان می شوند تا کمترین پرتی و هدر رفت چوب وجود داشته باشد. 


 فایل آماده به نرم افزار دستگاه منتقل می شود و دستور برش، حک، و خط توسط اپراتور به دستگاه داده می شود و دستگاه شروع به اجرای دستورات می کند.


پس از این مرحله کارها برای مونتاژ به کارگاه دیگری فرستاده می شوند و در آنجا بعد از تمیز شدن از دوده و خاک چوبی که بر اثر برش دستگاه بر آنان نشسته است آماده مونتاژ می شوند. و قطعات آنها توسط چسب یا نخ یا دیگر ملزومات(بسته به نوع طرح) به هم متصل می شوند.

در وودیلو 90 درصد محصولات توسط فیبر فشرده (MDF)و چوب تولید می شود که در بعضی موارد جهت زیبایی کار با اجناس دیگر مانند چرم،پارچه،الیاف,فلز و غیره ترکیب می شود و در بسته بندی های تماما پارچه ای به شما تقدیم می شوند.

هدف وودیلو زندگی شادتر با هزینه کمتر برای استفاده تمام اقشار جامعه با هر وضعیت مالیست چون همه حق شاد بودن دارند.

شما شایسته بهترینید پس اولین باشید.