فروش محصول در سایت

وودیلو جهت کمک به فروش شما به ویژه فروش محصولات خانگی و همچنین کسانیکه امکان فروش (چه بصورت حضوری و چه مجازی ) را ندارند از شما دعوت میکند تا محصولات خود را از طریق سایت وودیلو به نمایش بگذارید.

شرایط شرکت در طرح محصولات شما

۱_محصول مورد نظر مورد تایید سایت قرار گیرد.

2- عکاسی ازمحصول برعهده خود فروشنده میباشد.

3- عکس محصول باید با پس زمینه ی سفید باکیفیت(عکاسی با موبایل مانعی ندارد) و در اندازه 500 در 500 پیکسل باشد.عکاسی از محصول چند بُعدی باید از تمام زوایا باشد.

4-  هزینه شرکت در این طرح برای هر محصول 10 هزار تومان می باشد و به مدت 1سال محصول بر روی سایت باقی می ماند و وودیلو نسبت به فروش شما (هر تعداد) هزینه ای دریافت نمی کند.

5- در صورتی که امکان ادیت عکس را ندارید با پرداخت 5هزار تومان طراحان وودیلو اینکار را برای شما انجام می دهند.

6-  در آگهی فروش شما آدرس پیج اینستاگرام یا شماره تلفن شما قید می شود تا خریدار مستقیم با شما در ارتباط باشد تا امکان سفارش بیشتر برای شما وجود داشته باشد.در صورت عدم پاسخگویی به مشتری خود محصول شما حذف می شود.

7- بعد از سفارش مشتری، وودیلو به شما اطلاع   می دهد و شما موظف هستید در اسرع وقت سفارش مشتری خود را بدون نقص ارسال کنید. در صورت رضایت مشتری و ارسال بموقع آن وودیلو هزینه جنس فروخته شده را به حسابتان واریزمی نماید.

8- در صورت عمل نکردن به تعهدات و قوانین این طرح جنس شما از سایت (بدون بازگرداندن هزینه درج) حذف می شود.

9-  در صورت عدم ارسال محصول به مشتری تا 3 روز هزینه خرید به مشتری  بازگردانده می شود. و محصول شما بدون بازگرداندن هزینه درج در سایت حذف می شود.

10- وودیلو هیچ گونه تعهدی در صورت ارسال نکردن سفارش برعهده  ندارد به جز برگرداندن هزینه به مشتری.(مشتری گرامی در صورت هر گونه اعتراض با فروشنده آن محصول تماس بگیرید.)

11- بعد از اطلاع از سفارش ، شما فروشنده عزیز یک عکس از سفارش آماده شده مشتری، برای وودیلو به شماره واتس اپ قید شده در سایت ارسال مینمایید و همچنین بعد از ارسال، رسید و کدرهگیری مرسوله را در اختیار وودیلو قرار می دهید. 

12- در صورت معرفی یک تولید کننده برای این طرح هزینه درج یک محصول از شما دریافت نمی شود.


هدف ما کمک به فروش شما و بیشتر دیده شدن محصولات ملی و حذف واسطه هاست.